İstanbul (Pendik) → Konya

Kalkış Varış Süre Tren adı Bilet fiyatı Sefer günleri
07:53 12:09 4s 16dk Hızlı Tren: İstanbul - Konya 86,00 TL Her gün
13:26 17:42 4s 16dk Hızlı Tren: İstanbul - Konya 86,00 TL Her gün
19:16 23:32 4s 16dk Hızlı Tren: İstanbul - Konya 86,00 TL Her gün
İstanbul - Konya Hızlı Tren Güzergahı
İstasyonlar 1. Sefer 2. Sefer 3. Sefer
İstanbul (Pendik) 07:30 12:10 18:25
Gebze 07:47 12:27 18:42
İzmit 08:19 12:59 19:14
Arifiye 08:39 13:19 19:34
Bilecik 09:20 14:00 20:15
Bozüyük 09:44 14:24 20:39
Eskişehir 10:04 14:44 20:59
Konya 11:46 16:26 22:41